Kozmik Enerji nedir?

Bir kadim uygarlık olan Mısırlıların binlerce yıl önce bilip uyguladığı, 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te hakkında bilgi sahibi oldukları; Günümüzde ise bio enerji alanı, kozmik enerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983’te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya’da Akademisi kurulan, temizleme, koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.
Kozmik enerji uygulayıcısı olan kişi eğiticisinden öğrendiği ekolü devam ettirir. Her ekol arasında farklılıklarda olsa temel aynıdır. Pozitif katkı olma amacıyla çalışılır katiyen negatif bir durum ya da özgür iradeyi etkileyecek hiçbir konuda çalışma yapılmaz. Kozmik enerji uygulaması yapacağımız kişinin gerek uzaktan gerek yakından buna izin vermesi şartı aranır.

  • Kozmik enerji, pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir.
  • Kozmik enerji, kozmik ışınların aktığı pozitif bir enerjidir.
  • Kozmik enerji, negatif enerjilerden kurtulmaya pozitif katkıdır.

Kozmik Enerji seansı ile enerji çalışması, sadece fiziksel bedenin enerji almasının yanı sıra tüm negatif blokajların duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de atılmasına pozitif katkı olur.
Kozmik Enerji’nin en güçlü araçlarından birisi; bütünsel bir enerji sistemidir, sadece fiziksel bedenin anatomisine değil insan enerji bedenlerinin yapısına ve Aura ve Çakra çalışmasına da dayanır.
Kozmik Enerji kişide bedensel, ruhsal, zihinsel tüm dengelerin sağlanmasında muazzam katkı olur.

Kozmik Enerjinin Uygulama Alanları

Kozmik enerjiyi bugün insanlar her faaliyet alanında uygulayabilirler. İnsan potansiyelinin açıklanması, kişi tarafından bunun farkına varılması ve potansiyel ortaya çıkarılarak kişinin dünyaya bakış açısının genişlemesi yoluyla her alanda kullanılması olmuştur. Kozmik enerji kişide var olan ancak farkında olmadığı bilgi ve gizli yaratıcı yeteneklerinin uyanmasına katkı sağlar. Kozmik enerji sistemindeki bugün itibariyle tanımlanmış bulunan ve dalga etkisi yaratan 200-204 frekans “kanal” olarak adlandırılır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir. Kanallar uygulandığında hem uygulanan hem de uygulayıcı için zaman içinde birikmiş olan negatif etkilerin temizlenmesi amaçlanır. Kozmik enerji insanı bir bütünsel bir enerjidir. Eğitimimizin tıbbi içeriği yoktur. Tedaviye yönelik değildir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir