Kahin in Sihirli Mistik Gözü Reikisi

Kahin’in Sihirli Mistik Gözü, sezgi, içgüdü ve daha yüksek reiki ile benlik arasında bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda başınızın üstü ve üçüncü gözünüz aracılığıyla ruh rehberinizden, hayvanlardan, meleklerden ve atalarınızdan mesajlar almanıza ve açmanıza imkan tanır. Bu sistem sihirle aşılanabilir. Psişik yeteneklerinizi güçlendirmek ve bağlantıyı hızlandırmak için yetkilendirilirsiniz. Bu enerjiyi kullanarak, herhangi bir ruhtan mesaj alabilir ve ayrıca herhangi bir durumda içsel bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca, sezgi ve doğal yeteneklerinizin aynı anda çalışmasını geliştirme yeteneğine sahip olursunuz.

Bu sistem, tüm psişik yeteneklerinizle bağlantı kurma amacıyla çalışır, bu da size daha doğru ve gerçek bir farkındalık getirir. Farkındalığınız, çevrenizde olup biten her şeyi netleştirir ve daha derine iner.

Herhangi bir durumu daha iyi anlayarak veya en iyi yol seçerek size daha fazla seçenek sunar. Bir sorunun çözümünü arıyorsanız, yaratıcı planlarınıza ilham arıyorsanız veya hedeflerinize ulaşmanın bir yolunu arıyorsanız, bu enerji size yardımcı olabilir. Bu, daha iyi kararlar vermenize ve hoş olmayan durumlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir, bu da sonuçların beklentilerinizden farklı olabileceğini gösterebilir.

Bu sistem kullanımı kolay, son derece saf ve güçlü bir enerji kaynağıdır.